• Mamy nagrodę #IMake4MyCity!

  Zaprojektowana u nas aplikacja ReCycle! została doceniona przez jury międzynarodowego konkursu.

  czytaj więcej

 • Ferie z drukiem 3d

  Dołącz do Akademii druku 3d! Zapoznaj się z tematami takimi jak druk 3d, skanowanie przestrzenne, modelowanie, programowanie.

  czytaj więcej

 • Pomóż nam dokończyć prace nad aplikacją do recyclingu

  Bierzemy udział w konkursie, jeśli go wygramy - zdobędziemy grant na rozwój naszej aplikacji ReCycle!.

  czytaj więcej

 • Young Makers: zgłoś się do końca stycznia

  Young Makers powstał, aby zarażać młodych ludzi pasją do tworzenia i konstruowania. Przed Wami chwile wytchnienia między świętami, które sprzyjają planowaniu zadań i postanowień na Nowy Rok - może uczestnictwo w projekcie Young Makers jest jednym z nich? Nasz system zapisów nie odpoczywa - działa przez całe święta! Czekamy na Ciebie.

  czytaj więcej

 • Łazik marsjański w FabLabie!

  Podczas ostatniego FabLab by Night zabraliśmy uczestników wydarzenia na podbój kosmosu. W najbliższy piątek również nie zabraknie atrakcji.

  czytaj więcej

 • Ruszamy z nowym cyklem szkoleń - krawiectwo od podstaw!

  Każdy wie, że w FabLabie można nauczyć się obsługi maszyn takich jak drukarki 3d, czy ploter laserowy. Poszerzamy naszą ofertę szkoleniową i dołączamy zupełnie nowe, krawieckie perełki.

  czytaj więcej

O nas

Kalendarz wydarzeń w FabLab powered by Orange oferuje eventy przeznaczone dla wszystkich. Chcesz stworzyć swój własny longboard, nauczyć się obsługiwać drukarkę 3D, a może uczestniczyć w szkoleniach, które zwiększą Twoje szanse na znalezienie nowej pracy? To znajdziesz u nas. Przeglądaj ofertę zajęć bezpłatnych oraz komercyjnych, organizowanych przez Stowarzyszenie Robisz.to.