• Ferie z drukiem 3d

  Dołącz do Akademii druku 3d! Zapoznaj się z tematami takimi jak druk 3d, skanowanie przestrzenne, modelowanie, programowanie.

  czytaj więcej

 • Pomóż nam dokończyć prace nad aplikacją do recyclingu

  Bierzemy udział w konkursie, jeśli go wygramy - zdobędziemy grant na rozwój naszej aplikacji ReCycle!.

  czytaj więcej

 • Young Makers: zgłoś się do końca stycznia

  Young Makers powstał, aby zarażać młodych ludzi pasją do tworzenia i konstruowania. Przed Wami chwile wytchnienia między świętami, które sprzyjają planowaniu zadań i postanowień na Nowy Rok - może uczestnictwo w projekcie Young Makers jest jednym z nich? Nasz system zapisów nie odpoczywa - działa przez całe święta! Czekamy na Ciebie.

  czytaj więcej

 • Łazik marsjański w FabLabie!

  Podczas ostatniego FabLab by Night zabraliśmy uczestników wydarzenia na podbój kosmosu. W najbliższy piątek również nie zabraknie atrakcji.

  czytaj więcej

 • Ruszamy z nowym cyklem szkoleń - krawiectwo od podstaw!

  Każdy wie, że w FabLabie można nauczyć się obsługi maszyn takich jak drukarki 3d, czy ploter laserowy. Poszerzamy naszą ofertę szkoleniową i dołączamy zupełnie nowe, krawieckie perełki.

  czytaj więcej

 • Opowiedzą, jak stworzyły markę przyszłości

  Już 5 grudnia w FabLabie odbędzie się niesamowity wykład. Udział jest bezpłatny.

  czytaj więcej

O NAS

FabLab powered by Orange (ang. fabrication laboratory) to miejsce stworzone w Warszawie przez Fundację Orange i Stowarzyszenie Robisz.to. Dzięki zaawansowanym technologiom oraz wsparciu trenerów można w nim nauczyć się jak twórczo korzystać z nowych technologii, by stworzyć dosłownie wszystko.